Noże do grilla

Wyświetlanie jednego wyniku

Z pewnością nie raz miałeś okazję obejrzeć filmy o tematyce kulinarnej, w których pierwszoplanową rolę grał początkujący bądź doświadczony mistrz kuchni, a jego nieodzownym narzędziem pracy był idealnie naostrzony, zamknięty w eleganckim futerale zestaw noży stalowych. W Koler doskonale wiemy, jak istotną rolę odgrywają akcesoria kuchenne podczas przygotowywania aromatycznych, smacznych potraw. Dlatego w naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko deskę do krojenia HDPE czy profesjonalne radełko do pizzy, ale także noże kuchenne stalowe o różnej długości. Dostępne są również w zestawie stanowiącym niebanalny pomysł na prezent dla miłośnika kulinarnych eksperymentów.

  • Chwilowy brak

Noże stalowe – podstawowe wyposażenie kuchni

Noże kuchenne stalowe, podobnie jak deska do krojenia, nie bez powodu uchodzą za niezbędne wyposażenie kuchni czy lokalu gastronomicznego oraz atrybut każdego szefa kuchni. To właśnie z ich pomocą możemy przygotować dania na miarę profesjonalistów w odpowiednich ilościach. Oferowane przez nas noże stalowe przede wszystkim wyróżniają się uniwersalnością. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zakończone stabilną, drewnianą rękojeścią połączoną aluminiowymi nitami z ergonomicznym uchwytem doskonale układają się w dłoni. Niemniej jedną, niezauważalną na pierwszy rzut oka, różnicą jest waga. Nóż o długości 34 cm jest ciężki i solidny. Niemniej tym samym sprawia, że praca z mięsem staje się znacznie łatwiejsza. Oba noże kuchenne stalowe ważą niespełna 1 kg i świetnie sprawdzą się zarówno w użytku domowym, jak i w profesjonalnych punktach gastronomicznych.

Noże kuchenne stalowe – zestaw na miarę doświadczonego szefa kuchni

Na koler.pl umożliwiamy nie tylko zakup pojedynczych noży, dzięki czemu w mgnieniu oka uzupełnisz wyposażenie swojej kuchni, ale oferujemy również wysokiej jakości noże kuchenne stalowe z limitowanej serii Kurt Scheller Edition. W zestawie znajdziesz 9 elementów, a wśród nich 7 noży różnych pod względem wielkości czy ostrza, widelec i ostrzałkę. Wykonane z jednego kawałka stali nierdzewnej, opatrzone uchwytem z tego samego materiału, wzbogacone powłoką gumową, umieszczone w wytrzymałym futerale zamykanym na suwak pozwalają na szybki i bezpieczny transport. Co więcej, noże stalowe charakteryzują się wysoką trwałością oraz odpornością na korozję, tym samym stanowiąc wcześniej wspomniany, niebanalny prezent dla przyszłego mistrza kuchni.