Akcesoria do grillowania

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Köler to producent grilli gazowych, części i akcesoriów niezbędnych do właściwego działania tychże urządzeń. W ofercie znaleźć można m.in. płytę żeliwną, ruszt żeliwny oraz elektryczny, nierdzewny rożen. Wszystkie części do grilla gazowego doskonale współgrają z każdym sprzętem tego producenta i sprawiają, że grillowanie staje się prostsze oraz przyjemniejsze. Dzięki nim przygotujesz jeszcze więcej aromatycznych i soczystych potraw z grilla.

 

 • Promocja!
 • Promocja!
 • Promocja!
 • Promocja!
 • Promocja!
 • Promocja!
 • Promocja!

  Deska do krojenia HDPE

  29,00

Części do grilla gazowego – solidna płyta żeliwna marki Köler

Jednym z najważniejszych akcesoriów do grilla gazowego jest płyta żeliwna. Pozwala bowiem na prawidłowe przypieczenie mięsa oraz warzyw. Sprawia, że potrawy są soczyste i zachwycają niecodziennym smakiem. Gładka, niezabudowana powierzchnia daje duże możliwości w ramach grillowania wielu dań w sposób nowoczesny oraz co ważne – zdrowszy. Została wykonana z materiałów najwyższej jakości zapewniających odporność i trwałość na lata użytkowania. Jej czyszczenie jest naprawdę proste. Innowacyjne właściwości oraz nowoczesny design zdecydowanie wyróżniają ją na tle innych.

Akcesoria do grilla gazowego – wybierz ruszt żeliwny Köler

Kolejną, niezbędną częścią do grilla gazowego jest ruszt żeliwny. Pozwala bowiem kontrolować soczystość potraw. Akcesorium w postaci rusztu Köler wpływa na apetyczny wygląd dań, a także zdecydowanie podnosi funkcjonalność samego grilla. Sprawia, że masz jeszcze więcej miejsca do przygotowywania jedzenia. Na ruszcie zmieścisz wiele dodatkowego mięsa i warzyw, które na bieżąco możesz serwować wszystkim swoim gościom. Z dodatkowym rusztem marki Köler każde przyjęcie stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

Kolejna część do grilla gazowego – rożen elektryczny nierdzewny 5,3W

Rożen obrotowy do grilla pozwoli przygotować pyszne dania z mięsa, ryb oraz warzyw. Dodatkowy rożen sprawi, że efekty Twojego grillowania będą zdumiewające. Potrawy będą zachwycały nie tylko smakiem, ale i wyjątkowo apetycznym wyglądem. Tego typu akcesoria do grilla gazowego doskonale sprawdzą się w lokalach gastronomicznych bądź food truckach. Dzięki uniwersalności i prostej obsłudze przydadzą się także przy organizacji przyjęć na działce lub campingu.

Jeśli chcesz grillować, jak prawdziwy szef kuchni, zaopatrz się w profesjonalne akcesoria do grilli gazowych Köler. Sprawdź i zamów teraz.