Ogród

Wyświetlanie jednego wyniku

Okres wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie – właściciele ogródków przydomowych lub działkowych prężnie działają, aby przygotować teren na nadchodzący sezon. Bardzo często wiąże się to z sadzeniem nowych, bogatych w kolory roślin, owoców lub warzyw, usuwaniem chwastów, a także zakupem nowych i przede wszystkim funkcjonalnych akcesoriów na ogród. Dopełnią one bowiem przydomową aranżację, wprawiając sąsiadów oraz przyszłych gości w niemały zachwyt. Co więcej, z pomocą ogrodowych akcesoriów z łatwością urozmaicisz przestrzeń i wprowadzisz do niej nieco powiewu świeżości.

Ogrodowe akcesoria – odśwież przydomową przestrzeń

Zastanawiasz się, jak szybko wprowadzić nieco powiewu świeżości do swojego ogrodu? Zdążyłeś już znaleźć miejsce dla sadzonek, ulubionych, letnich owoców, a nawet warzyw? Szukasz czegoś niebanalnego, a zarazem niepodważalnie praktycznego, dzięki czemu zarówno dnie, jak i wieczory spędzone w ogrodzie pozwolą na chwile upragnionego spokoju i błogiej ciszy? W sklepach stacjonarnych oraz internetowych można znaleźć naprawdę wiele propozycji ogrodowych akcesoriów wykonanych z drewna bądź tworzywa sztucznego. Niemniej nie ma to jednak znaczenia, gdyż niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup efektownych latarni, huśtawki, czy nowego zestawu mebli, z pewnością Twój ogród zyska nowe życie i stanie się dla Ciebie swoistą ucieczką od codziennego pośpiechu.

Przydomowy ogród a funkcjonalne akcesoria

Ogród to miejsce, gdzie możesz się zrelaksować, a także spotkać w gronie najbliższych. Akcesoria niekoniecznie muszą spełniać wyłącznie funkcję dekoracji, efektownie dopełniając niezabudowaną przestrzeń obok domu. Doskonałym tego przykładem jest gril ogrodowy, który łączy w sobie praktyczność, umożliwiając przygotowanie soczystych, pełnych aromatu, zdrowych dań prosto z rusztu, tym samym celebrując m.in. zbliżający się okres wakacyjny. Niemniej wcześniej wspomniana huśtawka, komplet mebli czy grille – na węgiel lub gazowe – to tylko jedne z najpopularniejszych elementów przydomowej przestrzeni. Akcesoria na ogród to również wyposażenie, dzięki któremu błogie chwile, w szczególności wieczorową porą, staną się przyjemniejsze pomimo nagłego spadku temperatury czy towarzyszących owadów.

Akcesoria na ogród a skuteczna ochrona przed owadami

Wieczorem, gdy temperatura spada, pojawiają się różnego rodzaju owady, a przede wszystkim komary, które skutecznie potrafią uprzykrzyć romantyczny wieczór we dwoje czy rodzinne spotkanie w ogrodzie. Dlatego w asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz również akcesoria w postaci lampy owadobójczej o mocy 2500 V. Wyposażona w dwie świetlówki UV-A z magnetycznymi transformatorami, obudowana za pomocą stopu aluminium oraz ognioodpornego tworzywa ABS skutecznie odstraszy owady. Ogrodowe akcesorium może zostać zamontowane zarówno na suficie, jak i umieszczone na ziemi.