Grille gazowe ze stali nierdzewnej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Grille gazowe z rusztem żeliwnym

Niegdyś wybierane raczej rzadko, dziś coraz częściej niekwestionowani bohaterowie wielu spotkań z bliskimi. Grille gazowe z rusztem żeliwnym systematycznie zdobywają serca kolejnych, polskich rodzin, które doceniają produkty za funkcjonalność. Akcesoria pozwalają przygotować pyszne potrawy z mięsa lub warzyw w komfortowych warunkach. Chociażby dlatego grille gazowe ze stali nierdzewnej stanowią jeden z podstawowych towarów sklepu Köler. Oferujemy wyłącznie najlepszej jakości modele, dostosowane nie tylko do potrzeb okazjonalnych fanów grillowania, ale także wymagań prawdziwych mistrzów rusztu.

  • Promocja!
  • Promocja!
  • Promocja!

Dla tych powodów warto wybrać grill gazowy ze stali nierdzewnej

Lista atutów tego rozwiązania jest spora, dlatego skupimy się jedynie na tych najbardziej istotnych. Na czele peletonu korzyści można wskazać wygodę w codziennym użyciu. Przygotowanie produktu do pracy zajmuje krótką chwilę i nie wymaga problematycznego rozpalania. Poza tym modele gazowe zapewniają równomierną temperaturę pod rusztem. Jej kontrolowanie jest dziecinne proste. Korzystając z pokręteł, w dowolnym momencie jesteśmy w stanie zmniejszyć lub zwiększyć poziom ciepła. Dodajmy, że ogrodowe grille gazowe zapewniają niepowtarzalny smak potraw, a do tego łatwo utrzymać je w czystości.

Grill gazowy a zdrowie

Mówi się, że grillowanie to sport narodowy Polaków i trudno się z tym nie zgodzić. Po potrawy z rusztu sięgamy często oraz chętnie, szczególnie w cieplejszych okresach roku. W takiej sytuacji warto wybrać grille na gaz ze względu na własne zdrowie i samopoczucie. Modele gazowe generują mniej dymu w stosunku do tradycyjnych wersji węglowych. Paliwo spala się najczęściej bezzapachowo, a więc nie musimy martwić się o stan ubrań. To istotna zaleta zarówno dla kucharza, jak i uczestników zabawy. Dodatkowo podkreśla się fakt, że grille gazowe pozwalają przygotować zdrowsze, a zarazem bardzo smaczne potrawy. Dzięki nim na nowo odkrywa się potencjał doskonale znanych produktów.

Poznaj wszystkie funkcjonalności grilla Köler

Ogólnie zalety grilla gazowego to jedna strona medalu. Drugą pozostają nowoczesne funkcjonalności, jakie oferują produkty ze sklepu Köler. Zależnie od preferencji użytkownika można grillować na sporej płycie lub ruszcie podgrzewanym przez kilka palników z własnymi iskrownikami. Poszczególne modele wyposażono w boczny palnik, które ułatwia odgrzanie jedzenia lub zachowanie jego temperatury. Projektanci pomyśleli także o kilku mniejszych udogodnieniach, jak wmontowany w konstrukcję otwieracz np. do piwa czy też uchwyt na akcesoria do grillowania. Co ważne, pomimo sporych gabarytów i wagi ogrodowe grille gazowe łatwo przetransportować, co jest zasługą solidnych kół.

Funkcjonalna ozdoba ogrodowa

Ogrodowe grille gazowe ważą kilkadziesiąt kilogramów. Oferujemy jedynie modele stworzone na bazie stali nierdzewnej, której okres użytkowania liczy się w latach. W sklepie Köler wytrzymałość idzie zresztą w parze z atrakcyjnym designem. Skutecznie udowadniamy, że grille na gaz stanowią efektowną ozdobę tarasu czy też ogrodu. Nowoczesna konstrukcja produktów w połączeniu z przyjemnym dla oka materiałem zachwyci gości. Potwierdzeniem jakości wykonania jest udzielana gwarancja, obejmująca kluczowe podzespoły. Zachęcamy, aby sprawdzić bogatą ofertę akcesoriów grillowych, dostępnych w katalogach np. rękawic, szczotek i środków czyszczących.